Sprawdzona Fotowoltaika Czerwonka. Dotacje Mój Prąd 5.0

Zamów bezpłatną wycenę jeszcze dzisiaj. Podaj Twój adres email i telefon. Skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia konsultacji i wstępnej wyceny.


Dlaczego warto wybrać naszą instalację fotowoltaiczną?

Wydajna instalacja

Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy oczekują możliwie najszybszego zwrotu z posiadanej własnej elektrowni słonecznej. Dlatego w naszych instalacjach stosujemy najwyższej jakości podzespoły od renomowanych dostawców.

Jakość i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny jest dla nas najwyższym priorytetem. Nasze instalacje fotowoltaiczne są weryfikowane przez doświadczony dział techniczny tak aby również spełnione były wszystkie wymaganem prawem przepisy budowlane i przeciwpożarowe.

Pomagamy w formalnościach

Zgłosimy Twoją instalację fotowoltaiczną do Operatora Systemu Dystrybucji (OSD). Do 30 dni zostanie wymieniony licznik energii elektrycznej na dwukierunkowy i od tego moementu będziesz mógł cieszyć się niskimi rachunkami za prąd.

Monitoring

Twoja instalacja fotowoltaiczna może być bezpłatnie podłączona do systemu monitoringu producenta falownika. Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco monitorować jej działanie i wyprodukowaną energię.

Nasze instalacje objęte są długimi gwarancjami

  • Gwarancją na produktywność modułów fotowoltaicznych
  • Gwarancją na wady ukryte modułów fotowoltaicznych
  • Gwarancją producenta falownika
  • Gwarancją konstrukcji montażowej

Elementy składowe Twojej instalacji fotowoltaicznej

falownik Huawei

Inteligentny falownik

Stosujemy rozwiązania najbardziej doświadczonych i największy producentów inwenterów fotowoltaicznych. Nowoczesne i wydajne falowniki a dzięki wbudowanej sztucznej inteligencji dodatkowo dbają o bezpieczeństwo Twojej instalacji.

moduły Telesun

Superwydajne moduły fotowoltaiczne

Oferujemy najnownowoczesne i wydajne panele słoneczne znanych i renomowanych dostawców. W ofercie posiadamy panele ekonomiczne jak i najnowocześniejsze dostępne na polskim rynku.

bezpieczna instalacja fotowoltaiczna

Bezpieczną instalację

Doświadczona, profesjonalna ekipa instalacyjna wykonana u Ciebie montaż paneli oraz instalację elektryczną tak aby spełnione były wszystkie wymagania prawne. Jednocześnie zachowane będą wytyczne producentów podzespołów celem zachowania odpowiedniej gwarancji.

Monitoring instalacji fotowoltaicznej

Aplikację do monitoringu

Twoja nowoczesna instalacja fotowoltaiczna będzie podłączona do centrum monitoringu abyś mógł spać spokojnie. Dzięki aplikacji na smartfona będziesz mógł na bieżąco monitorować jej działanie i wyprodukowaną energię z dowolnego miejsca na świecie.

kredytowanie instalacja solarnych

Sprawdzony instalator w mieście Czerwonka

Jesteśmy nowoczesną firmą instalalującą nowoczesnie instalacje dla domów i firm. Realizujemy montaże instalacji fotowoltaicznych, systemów magazynowania energii, pomp ciepła oraz centralnej wody użytkowej c.w.u, magazynów ciepła, klimatyzacji oraz systemów zarządzania HEMS/EMS w Czerwonka oraz na terenie powiatu makowski. Posiadamy doświadczony zespół składający się z pracowników działu obsługi klienta, handlowców, działu projektowania i wsparcia technicznego, logistyki oraz realizacji. Nasz dział instalacji to kilka doświadczonych i przeszkolonych ekip wyposażonych w profesjonalny sprzęt.

Kredyty Czerwonka na instalację fotowoltaiczną

Współpracujemy z bankami, które pozwolą Ci w całości lub w części sfinansować zakup instalacji fotowoltaicznej na bardzo atrakcyjnych warunkach (lepszych niż typowy kredyt konsumpcyjny). Pamiętaj, że ceny prądu mocno wzrosły i będą wzrastać więc warto rozważyć posiadanie instalacji fotowoltaicznej i opcjonalnie dodatkowo systemów przechowywania energii, ciepła czy też systemów zarządzania HEMS/EMS.

Instalacja fotowoltaiczna dla domu.


Instalacje fotowoltaiczne to doskonałe rozwiązanie dla rodzin zamieszkujących w domach jednorodzinnych, które chcą oszczędzać. Panele fotowoltaiczne pomagają w obniżaniu rachunków za energię elektryczną - szczególnie teraz kiedy ceny prądu idą lawinowo w górę! Jeśli na moduły fotowoltaiczne (panele słoneczne) jakie znajdują się na Twoim dachu lub na gruncie padają promienie słoneczne to wytwarza się prąd. Jeśli instalacja produkuje więcej energii niż jej zużywasz w danym momencie (autokonsumpcja) to jej nadwyżkę automatycznie przesyłasz do Twojego zakładu energetycznego a zysk ze sprzedaży trafi na Twój depozyt prosumencki. W nocy kiedy instalacja fotowoltaiczna nie dostarcza Ci wystarczającej ilości energii, lub w pochmurne dni pobierzesz energię z sieci jak dotychczas. Środki zgromadzone na depozycie w pierwszej kolejności będą finansowały zakup energii z sieci a finalnie zapłacisz mniejszą fakturę za prąd (Net-billing)

Dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej 2022 w Czerwonka.

Dotacja. Granty dla Ciebie! Do wyczerpania alokacji środków mieszkańcy miejscowości Czerwonka i okolic zainteresowanii instalacją fotowoltaiczną mogą skorzystać z dotacji rządowej Mój Prąd 5.0. Trwa kolejny nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego Mój Prąd 5.

Na co możesz otrzymać dofinansowanie?
- instalację fotowoltaiczną o mocy od 2 kW do 10 kW
- magazyn energii (potocznie akumulator) o pojemności minimalnej 2 kWh,
- magazyn ciepła – zasobniki centralnej wody użytkowej (c.w.u) zasilane przez pompę ciepła lub kocioł elektryczny, zasobniki c.w.u z grzałką elektryczną, bufory ciepła zasilane przez pompę ciepła lub kocioł elektryczny, bufory ciepła z grzałką elektryczną, bufory ciepła wraz z zasobnikiem c.w.u. stanowiące jedno kompletne urządzenie, pompa ciepła typu powietrze/woda tj. pompa ciepła do c.w.u. + zasobnik c.w.u. lub pompa ciepła do c.w.u. ze zintegrowanym zasobnikiem,
- system zarządzania energią elektryczną HEMS/EMS.

Niezależnie, całość kwoty za zakup mikro instalacji możesz odliczyć od podatku dochodowego (ulga termomodernizacyjna). Dodatkowo warto sprawdzić czy nie uruchomiono innego progrmu dotacji instalacji fotowoltaicznych w Twojej miejscowości, która pozwoli znacznie obniżyć koszty zakupu. Zapytaj naszego przedstawiciela handlowego o szczegóły.

Czy instalacja fotowoltaiczna w Czerwonka się opłaca?

Fotowoltaika dla kilkuosobowej rodziny w Czerwonka zwraca się już po ok. 6-ciu latach. Zwrot może być jeszcze szybszy w zależności od zużycia prądu (czym wyższe opłaty za energię elektryczną tym szybszy można uzsykać zwrot) oraz dodatkowo od uzyskanych dotacji i zwrotów z podatków.

Warunki słoneczne w powiecie makowski.

W dniu dzisiejszym w Czerwonka słońce wzejdzie o 06:42 a zajdzie o 18:05. Słońce będzie górowało nad horyzontem ponad 11 godzin. Temperatura minimalna wyniesie 46℃ a maksymalna w ciągu dnia wyniesie 62℃.

Chcesz płacić mniej za prąd?
4 proste kroki do posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej.

Wypełnij formularz kontaktowy Podaj Twój adres email i telefon. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu przeprowadzenia bezpłatnej konsultacji po której będziesz mógł umówić się na bezpłatny audyt

Bezpłatny audyt Nasz doradca przyjedzie do Twojego domu, przeprowadzi bezpłatny audyt, dokona pomiarów połaci dachowych a wszystko po to aby przygotować Ci dobrą ofertę.

Umowa i finansowanie Po akceptacji oferty, będziesz mógł podpisać umowę. Jeśli będziesz potrzebował finansowania to pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu.

Szybki montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej Nasi instalatorzy wykonają cały montaż. W zależności od wielkości instalacji zajmie im to 1-3 dni. Następnie zajmiemy się w Twoim imieniu wszelkimi formalnościami związanymi ze zgłoszeniem instalacji fotowoltaicznej do Twojego dostawcy energii (OSD) celem zgłoszenia wymiany licznika na dwukierunkowy. Po wymianie licznika będziesz mógł cieszyć się niskimi rachunkami za prąd.

Bezpłatny audyt instalacji fotowoltaicznej

Zamontuj instalację fotowoltaiczną!

Zamów bezpłatną wycenę jeszcze dzisiaj. Podaj Twój adres email i telefon. Skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia konsultacji i wstępnej wyceny.