Pompy ciepła Ciepielów

Zamów bezpłatną wycenę jeszcze dzisiaj. Podaj Twój numer telefonu. Skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia konsultacji i wstępnej wyceny.


Dlaczego warto wybrać naszą instalację pompy ciepła?

Wydajna instalacja

Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy oczekują możliwie najszybszego zwrotu z posiadanej pompy ciepła. Dlatego w naszych instalacjach stosujemy najwyższej jakości podzespoły od renomowanych dostawców.

Wygoda i bezpieczeństwo

Instalujemy tylko bezemisyjne, ciche, ekologiczne i bezpieczne pompy jakie są proste w urzytkowaniu. Nasze instalacje są weryfikowane przez doświadczony dział techniczny tak aby również spełnione były wszystkie wymaganem prawem przepisy budowlane.

Pomagamy w formalnościach

Pomagamy również w uzyskaniu dofinansowania do pompy ciepła. Dofinansowanie do pomp ciepła jest realizowane w ramach rządowego programu „Czyste powietrze”. Można także skorzystać z tzw. ulgi termomodernizacyjnej.

Monitoring

Twoja instalacja fotowoltaiczna może być bezpłatnie podłączona do systemu monitoringu producenta. Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco monitorować jej działanie.

Co wyróżnia nasze instalacje pompy ciepła do ogrzewania domu i podgrzewania wody użytkowej?

 • Pompa ciepła powietrze-woda typu monoblok przeznaczona do ogrzewania pomieszczeń, a także do całorocznego podgrzewania wody użytkowej, pracująca w bardzo niskich temperaturach - do minus 25oC
 • Moc grzewcza (dla +7/+35oC): od 7,80 kW do 22,00 kW
 • Najwyższa wydajność w klasie energetycznej A+++, umożliwiającej skorzystanie z maksymalnego poziomu dofinansowania w programie Czyste Powietrze oraz Moje Ciepło
 • HydroBox – moduł hydrauliczny montowany wewnątrz budynku, zawierający podzespoły hydrauliczne, elektryczne i elektroniczne
 • Nisko poziom emisji dźwiękowej
 • System odszraniania
 • Zabezpieczenie elektryczne
 • Instalację elektryczną i hydrauliczną
 • 10 lat gwarancji producenta
 • Sprawdzony i szybki serwis gwarancyjny
 • Ubezpieczenie 5 lat od wszelkich ryzyk w cenie instalacji

Elementy składowe kompleksowego rozwiązania

Pompa Ciepła $miasto

Pompa ciepła - moduł zewnętrzny

Zbiornik buforowy

Zbiornik buforowy i/lub na wodę cwu

instalacja elektryczna i hydrauliczna

Instalacja elektryczna i hydrauliczna

Hydrobox

Hydrobox - moduł hydrauliczny wewnętrzny

kredytowanie instalacji pompy ciepła

Kredyty Ciepielów na pompę ciepła

Współpracujemy z bankami, które pozwolą Ci w całości lub w części sfinansować zakup instalacji pompy ciepła na bardzo atrakcyjnych warunkach (lepszych niż typowy kredyt konsumpcyjny). Pamiętaj, że ceny prądu mocno wzrosły i będą wzrastać więc warto rozważyć posiadanie pompy ciepła.

Pompa ciepła dla domu.


Pompy ciepła to doskonałe rozwiązanie dla rodzin zamieszkujących w domach jednorodzinnych, które chcą oszczędzać. Pompa ciepła znacząco pomaga w obniżaniurachunków za ogrzewanie domu i podgrzewanie wody użytkowej - szczególnie teraz kiedy ceny prądu idą lawinowo w górę! Obecnie, na rynku, jest to najlepszy sposób na zmniejszenie kosztów ogrzewania.

Dofinansowanie do instalacji pompy ciepła w Ciepielów.

Dotacja. Granty dla Ciebie! O dofinansowanie na pompę ciepła w 2022 roku będzie można ubiegać się w ramach następujących ogólnopolskich praogramów, takich jak: Czyste Powietrze, Moje Ciepło, Stop Smog, Agroenergia i wiele innych. Nasz doradca przedstawi Ci wszystkie możliwości.

Czy pompa ciepła w Ciepielów się opłaca?

Roczny koszt ogrzewania budynku o powierzchni 150m2 oraz podgrzewania centralnej wody użytkowej dla 4 osobowej rodziny w Ciepielów wynosi ok. 3000-3500 zł. W przypadku posiadania instalacji fotowoltaicznej ten koszt może być 2-3 krotnie niższy. Zwrot z inwestycji może być jeszcze szybszy w zależności w przypadku uzyskanych dotacji i zwrotów z podatków tytułem ulgi termomodernizacyjnej.

Warunki pogodowe w powiecie lipski.

Ciepielów leży w III strefie klimatycznej dlatego projektując instalację dla Ciebie dostosujemy ją do temperatur w niej panujących. W dniu dzisiejszym w Ciepielów słońce wzejdzie o 04:20 a zajdzie o 20:46. Dzisiaj, słońce będzie górowało nad horyzontem ponad 16 godzin. Temperatura minimalna wyniesie 53℃ a maksymalna w ciągu dnia wyniesie 79℃.

Chcesz płacić mniej za ogrzewanie i ciepłą wodę?
4 proste kroki do posiadania własnej instalacji pompy ciepła.

Wypełnij formularz kontaktowy Podaj Twój numer telefon. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu przeprowadzenia bezpłatnej konsultacji po której będziesz mógł umówić się na bezpłatny audyt

Bezpłatny audyt Nasz doradca przyjedzie do Twojego domu, przeprowadzi bezpłatny audyt, dokona pomiarów a wszystko po to aby przygotować Ci dobrą ofertę.

Umowa i finansowanie Po akceptacji oferty, będziesz mógł podpisać umowę. Jeśli będziesz potrzebował finansowania to pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu.

Szybki montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej Nasi instalatorzy wykonają cały montaż. W zależności od wielkości instalacji zajmie im to 1-2 dni. Następnie, jeśli zechcesz, zajmiemy się w Twoim imieniu wszelkimi formalnościami związanymi z uzyskaniem dodatcji. Ciesz się niskimi rachunkami za ogrzewanie i ciepłą wodę!

Bezpłatny audyt instalacji fotowoltaicznej

Zamontuj pompę ciepła!

Zamów bezpłatną wycenę jeszcze dzisiaj. Podaj Twój numer telefonu. Skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia konsultacji i wstępnej wyceny.